Lapierre - logo Isoma - logo Rock point - logo Everbike - logo NOfE - logo Bikeranch - logo Sir Joseph - logo Medical Fox - logo Messenger - logo Vesely autoservis - logo Shock therapy - logo Kalas - logo Tilak - logo

Včera ve 2.00 ráno jsme jakožto nejmladší žena a muž dorazili do cíle TD. Už jsme se ho nemohli dočkat a když jsme 35 mil před cílem vjeli do silného protivětru, téměř nás to rozložilo. Ale možná i právě proto byl cíl veselejší než obvykle. Vybojovaný. Také v cíli byly další tři závodnici, co dokončili chvíli před námi, a vzájemné gratulace vytvořily velkolepou atmosféru. Naší cestu provázelo mnoho exkluzivních produktů od prvotřídních firem, bez kterých bychom nikdy nemohli takto dobře dojet. Tímto děkuji za podporu od: Moje Kolo (Lapierre ProRace 727), Isoma, Rock Point, Tilak, Sir Joseph, Kalas, Veselý Autobazar, Messenger, Medicalfox, Everbike a mnoho dalších. V neposlední řade děkujeme i všem fanouškům. Teď už se těšíme zpět domů. Amerika je krásné místo, ale Česká republika pro nás s Adamem zůstává tím nejkrásnějším. Bylo nám potěšením reprezentovat ČR. P.S.: Když jsem dokončila TD2015, věděla jsem, že se budu muset vrátit zpět a vidět některá místa znova společně s Adamem. Letos jsem si celou dobu na trase říkala, že je to naposledy a už nikdy více. Teď se mi to zase ale už nějak rozleželo a slovo nikdy proto raději nebudu říkat. Co je ale jasné, že Tour Divide pro mě zůstane vždy obrovským mezníkem v mém životě. Kdokoli jej kdy dokonči, má můj obrovský obdiv.

Markéta Peggy Marvanová je vítězkou žen TOUR DIVIDE RACE 2017. Neskutečný úspěch Češky v Americe.

Tour Divide 2017: Jo a Peggy s Adamem očekávají dojezd do cíle okolo půlnoci amerického času, tedy asi v 8 zítra ráno našeho času.

Tour Divide 2017: Adam Záviška a Markéta Peggy Marvanová navštívili Mac Donnald v Silver City.To byla přežitost se s nimi spojit po internetu. Markéta všechny pozdravuje, děkuje za podporu a oba se cítí dobře, a budou pokračovat do cíle. Jako jeden ze zajímavých zážitků mi řekla, že včera přijeli k hořícímu lesu. Jak řikala Markéta něco podobného zatím nikdy neviděla. Nicméně přečetli si umístěné cedule a pokračovali dál přes požár dle pravidel závodu. Prý to byl velmi silný zážitek.

Tour Divide 2017: Posílám odkaz na live kameru ze Silver City. Bohužel naši projedou o křižovatku vpravo - asi 70m vpravo mimo obraz. Projedou tudy asi za 3 hodiny. Musela by to být pořádná náhoda aby odbočili z trasy právě sem na jídlo. http://livefromsilver.com/ Stav na trati: Naši mají 230 km do cíle. Náskok na další závodnici 250 km.

Sponzoři Facebook E-mail Poloha